logo-who


 

Yetkin Hosting Türkiye’de alanadı, web hosting, sanal sunucu, fiziksel sunucu ve servis sağlayıcılığı hizmeti veren bir DotNet Internet Bilisim Hizmetleri iştirakidir.

 

Yetkin Hosting 2013 yılında geç bir kadro ile kuruldu. Alanında uzman elemanlar ve yöneticiler ile kısa zamanda yüksek müşteri kitlesine sahip oldu. Merkez ofisi Yalova Merkez Kaya yapı DotNet Internet Bilisim Hizmetlerine ayit binada bulunmaktadır. Müşteri odaklı çalışan genç, dinamik ve alanında uzman 4 teknik personel, 3 satış temsilcisi, 1 pazarlama elemanı, 1 müdür ve 1 CEO dan oluşan personel kadrosuyla kurulduğundan beri özveriyle hizmet vermektedir. Misyonumuz; Yurtiçi ve yurtdışında servis sağlayıcı alanindaki lider firmalardan biri olmak, her musterisine “en degerli” müşterisiymiş gibi değerlendirerek, ihtiyaclara yönelik en kaliteli hizmeti sağlamaktır. Vizyonumuz; Sürekli hızlanarak gelişen internet teknolojileri dünyasında, yeniliklere mümkün olan en hızlı şekilde adapte olarak, hizmet kalitesini arttırmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

YETKİN HOSTİNG NELER SUNAR?

Alanadı Hizmetleri : Domain kayıt işlemlerinizi anında gerçekleştiriyoruz. Ayrıca müşteri panelimizde; DNS yönetimi, nameserver yönetimi, whois bilgi güncelleme, alanadı kilidi aktif/pasif etme ve otomatik yenileme yapabileceğizi dinamik bir panel sunuyoruz.

Hosting Çözümleri : Linux hosting hizmetimiz ile sitelerinizi barındırıyoruz. Paylaşımlı hosting sunucularımız; yüksek çekirdek kapasitesine, SAS disk teknolojisine ve 1 gbps paylaşımlı hat hızına sahiptir. Hosting ve Bayi hosting hizmetimizde cPanel konrol paneli ile sadelik ve işlevselliği sunuyoruz.

Sunucu Çözümleri : Avrupa ve Türkiye\’de kendimize ayit kabinlerde bulunan sunucularımız performans odaklıdır. Zira sunucularımızda kullandığımız disk teknolojilerimiz SAS, ram teknolojisi ECC ve tüm CPU’larımız benchmark sıralamasında dünyada en performanslı 7 işlemci arasındadır. Suncularımız 7/24 sistemler ile izlenmektedir. Olası bir atakta tarafımıza anında bildirim yapılarak müdahale etmekteyiz.

Lisans Çözümleri : cPanel ve Plesk sürümlerini en avantajı fiyatlardan sunuyoruz. Lisanslarımız DC tabanına kayıtlıdır. Anında hizmetiniz aktif edilmektedir.

Yazılım Ofisi Adresi: Yeni Mah. Cumhuriyet Cad. 2B/13 Keşan/EDİRNE


Merkez Ofis Adresi: İsmetpaşa Mah. Çapa Sk. 2 4 Merkez/YALOVA

ys

Yer sağlayıcı bildirimimiz. Sorgu: tib.gov.tr

“Bazıları büyük doğar, bazıları büyüklüğü kazanır, bazılarına da büyüklük yakıştırılır.”  

William Shakespeare

Fiyatlarımız KDV hariçtir.