Bluestacks VDS

Bluestacks VDS Sunucu kiralama hizmetimiz Bluestacks için optimize edilmiş sunucular ile sorunsuz bir Bluestacks VDS Sunucu deneyimi sunmaktadır. Bluestacks VDS Sunucu hizmetimizde sunucu Windows işletim sistemi tahsis edilmektedir ve Bluestacks VDS Sunucu dışında da kullanım yapabilirsiniz. Bluestacks VDS Sunucularımızda rahatlıkla Clash of Clans oynayabilir ve 7/24 bot çalıştırabilirsiniz.

1

Size uygun VDS paketini seçin

Bluestakcs optimize VDS paketlerinden birini seçin ve istediğiniz doğrultusunda özelleştirin.

2

Yetkin Hosting hesabınızı oluşturun

Yetkin Hosting kalitesi ile buluşmak için kayıt olun ve ödemenizi tamamlayın.

3

Kullanmaya Başlayın

Hizmetinizin ödeme onayı ardından en kısa sürede kurulumu yapılıp bilgiler e-mail adresinize iletilecektir.

Disk Space
Ram
Bandwidth

BLUESTAKCS VDS SUNUCU PAKET DETAYLARI

Sağladığımız Bluestacks VDS hizmetine ilişkin paket içerikleri

BS-VDS 1

65 TL

AYLIK

 • 2x Core
 • 2 GB RAM
 • 50 GB SAS-Disk
 • Limitsiz Trafik
 • 1 Gbps Hat
 • Anti DDoS PRO

BS-VDS 2

80 TL

AYLIK

 • 3x Core
 • 3 GB RAM
 • 70 GB SAS-Disk
 • Limitsiz Trafik
 • 1 Gbps Hat
 • Anti DDoS PRO

BS-VDS 3

100 TL

AYLIK

 • 4x Core
 • 4 GB RAM
 • 100 GB SAS-Disk
 • Limitsiz Trafik
 • 1 Gbps Hat
 • Anti DDoS PRO

SIK SORULAN SORULAR

VDS (Virtual Dedicated Server) sanal sunucu anlamına gelen ingilizce kısaltmadır. Bu sanal sistemler yüksek erişilebilirlik(High Availability) ve Yük dengeleme (Load Balaning) altyapısı olan büyük donanımlar üzerinde koştuklarında ise Could Server veya Bulut Sunucu adını alırlar.

VPS ve VDS arasındaki en önemli fark kullanılan sanallaştırma teknolojisidir. VPS sunucular yazılım tabanlı sanallaştırma katmanı üzerinde koşan sanal ortamlara, VDS ise donanım seviyesindeki sanallaştırma katmanı üzerinde çalışan sunuculara verilen isimdir. Endüstride VPS adıyla satılan ürünler genellikle OpenVZ sanallaştırma katmanını tabanlı Virtuozzo ve benzeri ürünlerdir. Sanallaştırma mevcut işletim sistemi çekirdeği seviyesinde yapılır. Sanal ortamlar, üzerinde çalıştıkları işletim sisteminin birer klonudur ve kaynakları bulundukları sunucu kaynakları ile sınırlıdır. Bu sebeple bir VPS\’e atanan CPU ve bellek gibi kaynaklar garanti edilemez. VPS mimarisinde yük dengeleme ve yüksek erişebilirlik sağlamak mümkün değildir.VDS ise VMWare gibi donanım seviyesinde sanallaştırma yapan teknolojiler üzerinde koşar. Sanallaştırma donanım seviyesinde olduğu için gerçek bir sunucudan farkı yoktur. VDS\’e atanan CPU , RAM gibi bütün kaynaklar garanti edilir. VDS mimarisinde yük dengeleme ve yüksek erişebilirlik kolayca sağlanabilmektedir.

VDS sunucunuz da ; Clash of Clans 7/24 kesintisiz bot kurabilirsiniz. İstediğiniz Android uygulamaları da dahil. Dilerseniz Windows  Server olarak da kullanım sağlayabilirsiniz.

Yetkin Hosting destek talep sistemi kullanarak Bluestakcs VDS sunucusu üzerindeki problemi Yetkin Hosting teknik personeline bildirebilirsiniz. Problemlerin çözümü 24 – 72 saati bulabilmektedir. Bluestakcs VDS sunucu hizmeti bir paylaşımlı hosting hizmeti değildir. Kullanıcıların tüm sistedemki bölümlere erişme yetkisi bulunmaktadır. VDS servisi, dedicated sunucu hizmeti olarak düşünülebilir. Kullanıcı Bluestakcs VDS sunucusu üzerinde çalışan tüm servislerin stabil ve sürekli çalışmasından sorumludur.

Bluestakcs VDS sunucuyu kirala butonunu tıkladıktan ve ödemeyi yaptıktan sonra işleme alınması için lütfen ödeme bildiriminde bulununuz. Sisteme düşen ödemeniz onaylandığı taktirde yok ise 2-3 saat içerisinde teslim edilecektir. Bluestakcs  VDS sunucu giriş bilgileriniz e-posta ile tarafınıza iletilecektir.

Optimize edilmiş VDS Sunucular

VDS Sunucu atanan CPU , RAM gibi bütün kaynakları garanti eder. VDS sunucu mimarisinde yük dengeleme ve yüksek erişebilirlik kolayca sağlanabilmektedir.

Yüksek Hızlı Internet Erişimi

Bluestakcs VDS sunucu için kendisine dedike edilmiş anlık 1000 mbps bağlantı hızı ile yurt dışı yüksek hızda ve güvenli erişim yapmaktadır. AVRUPA lokasyon VDS sunucu sahibi müşterilerimiz bu sayede hızlı internet erişime sahip olur

Dinamik Müşteri Paneli

Bluestakcs VDS sunucunuza Başlat, durdur, yeniden başlat komutları gönderebilir, panel üzerinden console erişimi sağlayanilirsiniz ve sunucunuza format atabilirsiniz.

Kesintisiz Hizmet

Bluestakcs VDS Sunucularımız %99.8 uptime süresine sahiptir. Dünyanın en büyük alt yapı sağlayıcıları ile yedekli network ve güç kaynağı üzerinden bağlı durumdayız.

24/7 Destek

Alanında yetkin teknik kadromuz ile Bluestakcs VDS sunucu hizmetimizde 7/24 hardware ve software destek imkanı sunmaktayız . Destek taleplerinizi 7/24 ticket veya mesai saatleri içinde canlı destekten sağlayabilirsiniz

5.30875

Fiyatlarımız KDV hariçtir.